משחק גנוב, עם הפנים קדימה

לו וריד

New member
מח טף זה בכלל מחידתו של הבך

חלב אתונות, חמרמורת תמיד היתה אחת מהעדפותי הברורות. דרקונית המרק או דובי דוברמן?

מח טף נגמר. נשאר רק מח עצם.../images/Emo121.gif

ושמעתי שזה מוסיף ארומה נפלאה לטשולנט, בעדות מסוימות. כך קראתי בספר "חוכמת יבנה למתחילות". דובי דוברמן. תמיד היתה לי חולשה לכלבים שריריים. עיגולד שמנמן או גרוזיני עם שפם?

שביסטית

New member
עיגולד שמנמן

כי אפשר לגנוב לו את המשקפיים שזה דבר חשוב מאוד. להשתין בטבע: באוויר הפתוח או בשירותים כימים?

לו וריד

New member
השירות החשאי

בנות לא משתינות. השאלה בטלה! "גילי רוצה לדבר איתך און ליי" או "ביום חמישי בנק העצמאות יבטל לך את המשכתא"?

קפת

New member
../images/Emo32.gif אפשר לקבל הזבר?

נדפק לך המוח או מה? שלום שביסטית, קבלי את השתתפותי בצערך על שנקלעת למקום הזה. אפשר לדעת מזה "שביזם"? זה קשור לשבי זרעיה? ואל תקשיבי ללו וריד. בנות כן משתינות. בקשת!!!

שביסטית

New member
או לא!

שביזם זה רעיון שמייצג דרך חיים שנקרא, כמובן, על שמי. בשביזם אני מאגדת את כל הרעיונות שמוצאים חן בעיניי, כאלו שיועילו ויצילו את קיום המין אנושי. השביזם אינה תורה אגואיסטית, היא נועדה למען כולנו. היפה בה שאין היא מוגבלת לתחום אחד. מרעיונות הכי פשוטים ויומיומיים (אסור לאכול גמבה) ועד להשקפת עולם כלכלית חברתית (שדומה במידה רבה לסוציאליזם). קשה לי כאן לפרט על רגל אחת את כל מעלותייה וסעיפיה, מה גם שאין לי את הזמן הראוי. אבל אני מקווה שהרעיון המרכזי שמאחוריה (שבי), הובהר.

קפת

New member
../images/Emo32.gifאין לי בכלל ספק

שאת הדגש| מגלומנית . את ראויה לנו, ואנחנו ראויים לך. ולא יואיל לחפש את האשמים למחדל הנוראי הזה. תכנסי בבקשה לחדרה של האחות נחמה, לקבל ציוד, לפתוח כרטיס רפואי והתאזרח בקליניקתקפת
. ואם לו וריד יואיל בטובו להזביר מה היו אפשרויות הבחירה שלו, אנחנו נשמח מאוד לעשות שרינג, ולהמשיך במשחק.

לו וריד

New member
אבולוציה

בנות משתינות ב(קש)ת??????? קפט, מסתבר שפספסתי את כל הדברים הטוב(ע)ים.

לו וריד

New member
וחוץ מזה

אני היחיד שמופיעות לו פרסומות בנוסח "גילי רוצה לדבר איתך און ליין" וכו'??? מפנה את (אחורי) כבוד השופטת מעלה.

קפת

New member
מסתבר שיש פה פרסומות אישיות

נינטוש למשל, רואה כוכבים נולדים. אתה מוכן בבקשה לשרשר שאלת ברירה חדשה, כי תקעת (!!) את המשחק!!! סאוחתו

נינטייב

New member
רק בשביל זה היה שווה הניק שלי

"נינטייב, רוצה להיות כוכב טלוויזיה?"

בהמשך לשאלתו של לו וריד: משחק באש

בגלל הקרטופלעך בסוף (ושמישהו יתרגם לנינט) למה יש יותר פוטנצייאל - לפור פליי או לפייר פליי?

נינטייב

New member
בטח פייר פליי

ככה ניצחתי בכוכב נולד. פור פליי זה לא משהו של "פסק זמן"? ועכשו תורי שוב: "רק כך" או רק"ח?

לו וריד

New member
האוטו שלנו גדול

שניה, זה לא אותו דבר בעצם? והקשית שואלת, S&M או m&m ?

קפת

New member
../images/Emo32.gifהזבר למשתמשים חדשים

הקשית היא זו ששותה ללו ישר מהוריד!

לו וריד

New member
קרייסט,אותך למנהלת

את שוברת את כל המשחק! ואיפה השאלה, איפה???? -מ(חזיר) לה מנה אחת-

למעלה