עידכונים מהוילה - יום 52, ה- 22.10

superjets

New member
ונסה מסיטה את איתי נגד צבר

אומרת לו שצבר נאנח אנחת רווחה על זה שה playboy עזב והוא עכשיו שולט עם עוד אנשים לצידו והוא מנסה לכוון ולפגוע במישהו חלש

ונסה ממש עוברת על הכללים- היא השתגעה?

היא עושה לאיתי חשבון כמה יצביעו לאיתי וכמה יצביעו לצבר ושיעשה את החשבון

superjets

New member
היא קוראת לזה אנשים ש"אוהבים" את איתי

ואנשים ש"אוהבים" את צבר, ככה היא מחליקה את זה.

daughter L93

New member
היא עולה על מה ששי השאיר שם

ונסה לא עוברת על הכללים.. היא פשוט אומרת מה שהיא חושבת.

אור2221

New member
ונסה, היא בסדר זאתי

גורמת לי לחייך, אפילו כשהיא נגד הפייבוריטים שלי. אני לא אצביע לה, כי יש לי פייבוריטים אחרים - אבל אם זה יגיע בינה לעינב ויוסי, אני אבחר בה. אבל היא רואה את המשחק ואת איתי יפה מאוד, ואומרת לו דברי טעם.

shlomitgueta

New member
אני גם מתה על ונסה ולא רק עליה

גם על צבר יוסי ונסה עינב ולאון סה טו... מתעבת את שיפרה איתי רוקד על 3 חתונות רנין צבועה ורמאית

על איתי ורנין נימקת ועל שפרה פשוט ציינת..

לא באה לך טוב בעין פשוט, בלי שום סיבה, בלי שום דבר.. נוראית השפיטה הזו. נוראית.

shlomitgueta

New member
על שפרה:

ציינתי את הסיבות יותר מדי פעמים והפעם פשוט לא יצא מה שמפריע לי בשפרה וגורם לי לסלידה: התנשאות, קיצוניות, צביעות, התחננות יתר, חיוך וצחוק צבוע, נמרכת על צבר ועושה כל מה שאומר לה ולכן הדעות שלה מאוד מושפעות. ובנוסף כן יש בה משהו שלא מאפשר לי להאמין למה שהיא מנסה למכור

ruti

New member
ונסה סימנה את המטרה הבאה: צבר/שפרה/רנין

היא יודעת שצריך לפרק את הנחשים ולהמשיך הלאה בפרוק היום פרקנו את הנחש הראשי ויש להמשיך לזרועות התמנון שלו

bibaso

New member
טוב, אין פה עניין של להסית

אני מתכוון שבמקרה הזה זה לא שלילי - צבר באמת לא אוהב את איתי ועדיף שאיתי יזהר ממנו.

אני מציעה

להסתכל על הדברים בצורה מציאותית. האמת הינה לעולם סובייקטיבית ואף פעם אינה מוחלטת אף בן אדם לא צודק לגמרי ולא טועה לגמרי, כך גם לגבי מערכות יחסים אין אף אחד שאשם בהכול או אחראי להכול ולהפך אין אף אחד שלא אשם בכלום ולא אחראי לכלום. כששני אנשים רבים, מתווכחים או לא מסתדרים אחד עם השני לכל אחד יש תחלק שלו מי יותר ומי פחות. ואנחנו עוסקים פה בתוכנית מציאות ובאנשים מהחיים ולא בסרט הוליוודי עם מלאך ושטן, רשעים וצדיקים בקיצור אני מציעה אנשים שתחזירו כבר את הסרט לבלוקבאסטר, ההשכרה היא ל48 שעות ולא ל50 יום, ואז גם אולי תתחילו להתמודד עם המורכבות של הסדרה של אנשים ושל החיים, ואולי אפילו חס וחלילה תתחילו להנות מזה ולנהל דיונים שהם קצת יותר מעמיקים, מעניינים ומרחיבים את המיינד מאשר הדיונים על ציר הרשע וציר הצדיקים.

כל מי שהצביע ליוסי היום ../images/Emo24.gif

כל הכבוד לכם חבר'ה,בזכותכם יוסי הנשמה נשאר בבית השרצים הזה,שיהיה שבוע טוב לכולכם...
תזכרו שבוע בהא מדיחים את סבתא יכנה הגיע הזמן להחזיר את המסרגות.....

חחחחחח

כנראה שהוא רצה להדגים למה התכוונתי בכך שאנשים כותבים הודעות על ציר הרשע וציר הנשמות הטהורות
תודה על התגובה שלך להודעה שלי, מעודד לדעת שנשארו עוד אנשים שפויים כאן

yshy

New member
בטח! שכחתי

שאדם נשמה הוא מי שצועק, מקלל ומביע דעות גזעניות נגד אשכנזים. זה האדם שאתה מעריץ? מה זה אומר עליך?

sivan1237

New member
למה הם מתחסדים?למה?הרי כולם שמעו שגם הם קיללו

אומנם "קללות איכותיות" אבל פוגעות באותה מידה ואפילו יותר שארית האדם, חזירים וגרגרינים, לא מדבר עיברית, ועוד וגם כלפי אחרים שיילך להזדיין לאשר, אפס לנעמה.. אז הם מביאים אותו ללינץ של ממש וגורמים לו אי נוחות וסבל על משהו שהם עושים בעצמם..למה?? ליוסי ועינב חסרי המזל לא היו חיילים ממושמעים שיספרו להם על הקללות ולכן הם הרעים בבית עכשיו ובטוח יהיו על הגריל.. ומשהו אחרון לסיום- רנין דוחה אותי ברמות על!

למעלה