עידכונים מהוילה - יום 52, ה- 22.10

דולטש

New member
וואו. אף פעם לא ראיתי את צבר כ"כ מאושר..:|

אני מקווה ששפרה, צבר, רנין וליאון ילכו אחד אחד הביתה

daughter L93

New member
הם צבועים אמיתיים..

במיוחד רנין ששיחקה אותה עצובה ששי הלך.. כולם שם לא סבלו אותו אבל פחדו שהוא יגרום להם לעלות על הגריל כי יש לו את הכוח. לא פלא שלאון(היחיד שחכם שם) הצביע לו.. לאון יודע טוב מאוד מה הוא עושה.

איזה שטויות!

הם אמורים לפתוח באבל? החיים ממשיכים. כמו שרנין היתה עצובה כשג'ני הלכה והמשיכה הלאה. כמו שלאון היה עצוב כשבוריס אחיו הלך ואחר כך שר במסיבה שהיתה להם. מספיק לעוות את הדברים!!

Lomsahne

New member
מעניין...

כשיוסי ועינב "ריכלו" לפני שעה וחצי על כל אחד מדיירי הבית אפחד לא טרח להזכיר את זה...מעניין למה {והנה אני טורח,שאגב לא הייתי קורא לשיחה הזאת ריכול אבל לפי ההגדרות שלכם אז זה כן}

Lomsahne

New member
מה כבר יכול היה ללכת שם ?

דיברו קצת על לאון רנין שי שפרה וצבר,נדמה לי שגם על איתי אבל אני לא בטוח.

עוד לא הבנת שליוסי ועינב מותר ה-כ-ל???????

מותר לקלל, לרכל, לתכמן, לתאם עמדות (הצביעו אותו דבר), לשקר.. מותר להם ה-כ-ל כי יש הערצה עיוורת ולא משנה מה יקרה יצביעו ליוסי. הרבה מהמצביעים של יוסי מבינים שהוא סוחב את עינב על הגב אז על הדרך שמצביעים ליוסי , מצביעים גם לעינב. אני בטוחה שאם יוסי לא היה במשחק, חלק גדול מהם לא היה מצביע לעינב אבל בגלל שעינב ויוסי אחד הם , מצביעים גם לה.

yshy

New member
המון צופים בבית

שמצביעים ליוסי ועינב כנראה מזדהים עם הקללות והגזענות שלהם...

האהבה מתחילה אנשים שלא העזו להתקרב לאחרים

קודם בגלל פחד משי עכשיו מתקרבים ומגלים שהשד לא כזה רע. חוץ משפרה, כולם שם תכלס אנשים שבאו בטוב וחלשים ונגררים כמו שאמרו פה. כמובן חוץ מהמנצחים של המשחק הבובליים:))

רנין לעינב, לאון לעינב בעצם כולם לבולביים

והם מגלים למה הם כן דווקא אנשים נחמדים ולמה מלחתכילה למשל לאון היה חבר של עינב. כל השאר זה רק סיכסוך..

Ruined

New member
מה התלהבתם מונסה אני לא מבין

מי שמבין יודע שלריב שלה עם יוסי הייתה מטרה אחת להתחבב על ה"מקובלים" .היא פשוט שברה את כל השיאים של הפתטאיות היום פשוט בחורה מגעילה נשבע לכם הם כמו בתיכון יעשו הכל כדי להכנס לחבורה המובילה רק אם היו מבינים שמי שיתחבר עם יוסי ועינב סיכיוי להגיע רחוק יהיו כפולים. לראות את צבר היום מתחבק עם ונסה אחרי הריב עם יוסי היה פשוט דוחה הבחור לא מסוגל להתווכח עם מישהו אז הוא שמח שמישהו עושה לו את העבודה.המחליף של שי עלק הבחור ברגע שמישהו צועק רץ להחליף תחתונים ד"א זה רק אני שברגע שיוסי ועינב נהיו אנדרדוג האהדה שלי כלפיהם עלתה בכמה רמות זה אצל הרבה אנשים בדרך כלל ללכת עם האנדרדוג

shy6

New member
עוד מעט תשימו לב שהרוע נעלם מהוילה

אחרי ההדחה של שי עוד נשאר קצת שאריות רוע שהוא זרע, אבל ממחר הכל יעלם. לשי היה רוע טהור שפשוט נשפך ממנו והדביק את שאר הדיירים .אלה שנשארו עכשיו הם קצת צבועים ומתנשאים..אבל הם לא אנשים רעים,. הם פשוט מושפעים וחלשים.

מסכימה לגמרי

כשלא יהיה כבר את מי שעושה מנדרג', אנשים ידברו עם מי שהם נעלבו, נפגעו, כעסו עליו, ואז זה יישכח הרבה יותר מהר, ותהיה הזדמנות ליחסים יותר פתוחים ומורכבים ופחות של שנאה

למעלה