עידכונים מהוילה - יום 52, ה- 22.10

BeN ShaDe

New member
יש לה פיצול אישיות?

טוב , כנראה שאחרי שינה טובה היא החכימה והבינה שכל מי שעולה על הגריל נגד יוסי - יימצא את עצמו בסופו של דבר בבית.

../images/Emo189.gifרנין ליוסי

2 קופסאות סיגריות יספיקו לך? יוסי: כל דבר יהיה טוב בשבילי
עברה לשפת הערבית:יש לי 2 חבילות תירס טבעול במקרר תמכור אותם ותיקח סיגריות במקום יוסי: לא אסור לי לעשות את זה

קמבילי

New member
../images/Emo124.gif עדכון לגבי מספר ההצבעות המותר

דיברתי הבוקר בטלפון עם אחת המזכירות בשידורי קשת שלא אומר כאן את שמה. היא אמרה לי שאין הגבלה למספר ההצבעות ואפשר להצביע גם אלף פעמים מאותו טלפון. סיפרתי לה ששי עובד בשירותי תוכן בסלולרי ושהוא פנה ישירות בלייב אל "האנשים שלו" ואמר להם: "אתם יודעים מה צריך לעשות". אמרתי לה שהופתעתי ששי הודח. המזכירה אמרה לי שיש ויסות של הצבעות שמגיעות משרתים. היא סיפרה שהיה מקרה כזה בכוכב נולד 3 או 4, שהורים של מתמודד שכרו שירותים בשרת כזה והפציצו בסמסים, והסמסים בוטלו. היא אמרה גם שאינה יכולה להתחייב שכך זה גם באח הגדול אבל נראה לה שכן, כי אחרת יכולים להיווצר עיוותים עצומים. היא יעצה לי לשלוח פקס למפיקים של האח הגדול כדי לקבל תשובה מפורטת ואני אעשה זאת בהמשך. ודרך אגב, היא שמחה מאד ששי הודח ואמרה שלא הופתעה בכלל. *כתבתי את אותה הודעה גם בפתיל אחר ואני כותבת כאן שוב ליתר בטחון.

bubbleboi

New member
כל הכבוד על היוזמה

בנתיים השניים שהכי התרברבו באנשים שלהם בחוץ שיפציצו באסאמאסים עפו (ערן ושי)

טוב ששי שטרית הודח!

הבן אדם מהתחלה היה שחצן ברמות קשות וחשב את עצמו מנהיג! ציצוטים משי" לעולם לא קראתי ספר ואני מתגאה בכך"--נאמר המשפט על ידי אסי עזרן בכניסה לווילה של שי. "הייתי עם מספר רב של נשים"-ציטוט של שי עצמו ומה הוא עשה מיוסי בן אדם רע?בגלל שקילל את שפרה..על התרגיל שעשתה! שי קילל בפנים את נעמה ובייש אותה מול כולם "את חרא של בן אדם" ועוד הזכיר את המשפחה שלה והילדים שלה לא אהבתי את הנוכחות שלו בוילה מייצג טיפשות וערסיות =ומראה לכולם עולם שאפשר להצליח בחיים גם מבלי להיות מלומד צריך להיות צעקני ולשלוט בעולם עם זה אומר "הצלחה בחיים" שיש לך שירותי בר ..שיהיה! הדמות שלו לא היתה טובה ולא היתה חינוכית לבני נוער שרואים את הסידרה. יוסי כבר נראה לי עייף מהמשחק ורוצה לצאת..ומתבטא בצעקות שלו ובקללות שלו אנחנו עוד נראה הרבה קריאות גזעניות דרך שתי הצדדים!!

roe24

New member
עינב פשוט מגעילה

אני מבין את המצב בין הצד שלך לצד של שי אני מבין שאת שמחה שהוא עף אבל לאחר שהוא הודח את רוקדת ככה כמה בהמה וצועקת יש? את המחשבות שלך תישמרי לעצמך ביום כזה קשה לבן אדם תיסלחו לי אבל זה מה שניקרא לרקוד על הגוויה ולא אני בכלל לא בצד של שי וגם אני לא אהבתי אותו במיוחד

droriko

New member
בן אדם

אם היית עובר את החרם וההשפלה שהיא ואבא עברו משי לא רק שהיית רוקד על זה שהוא עזב, גם היית רוקד על זה שדודה שלו נפטרה.

ethna

New member
לא הגבתי להתנהגות עינב אלא לדרור

משתמע מדבריו ששמחה כאשר אדם נפטר זה דבר הגיוני.

blur2

New member
אוח! איתי! Grow a spine!

כל מי שהוא יושב איתו - מסכים עם מה שהוא אומר. לא משנה מה הוא יגיד. יגיד איתי מטומטם - איתי יגיד כן, אתה צודק. זה כבר הופך להיות פתטי לחלוטין.

רק לי לא ברור איך אף אחד מהם לא קיבל שכל?

איך יכול להיות הדבר ששפרה, בחורה חכמה לכל הדעות, לא קולטת את התמונה? איך יכול להיות שהיא לא מבינה שהצופים בבית לא אהבו את הרוע? שהיא נשארה בגלל שנאת המן ולא אהבת מרדכי? או שהיא וכן ועכשיו נראה התחברות מחדש ליוסי ועינב.

Heineken

New member
זה ממש לא קשור לשכל

בד"כ לאנשים קשה להבין את עצמם... אולי כשהיא תצא ותצפה בעצמה.. זה ישנה לה איזה פיוזון

קופנגן

New member
אסביר מדוע לדעתי

שפרה וכל הקבוצה שלה לא רואים את כל התמונה. היא רואה רק את מה שקרוב אליה, היא לא ראתה את הצביעות מסביב מבחינתם, וראו את זה בשיחות שלהם, יוסי הוא האדם המלוכלך בעולם. אני מסכים שיוסי לא טלית שכולה תכלת, וגם הוא בתחמנות ראויה לשמה הצליח להעביר את ונסה ואיתי אליו השבוע שעבר, אך בהבדל שהוא לא עושה את זה בברוטליות, בצורה כל כך שקופה. הדוג' שתמחיש את זה: יוסי גרם לאיתי וונסה לעבור לצד שלו בשיחות שקטות, טיפטף קצת קצת. שי לעומתו העביר את ונסה ואיתי ע"י חרחור ריב קולני, ורץ להתגאות בפני החבר'ה איזה הצגה הוא עשה. והיתרון הכי גדול של יוסי: התחלת התוכנית. הוא היה מצחיק באופן היסטרי, הפך לקאלט. כיום המעמד שלו כקאלט קצת התערער אבל עדיין זווכרים לו חסד נעורים. וכך, בעוד שיוסי נחשב כחכם ממזר ושי נתפס כתחמן ונחש.

למעלה