עידכונים מהוילה - יום 52, ה- 22.10

לא נראה שביום א' תהיה הדחה

בגלל הכניסה של הדיירים החדשים. הם יעשו תוכנית מיוחדת. הם לא יערבבו... ככה אני חושבת בכל אופן.........

חברה כנסו רגע

>>>>>>>>>>>>תראו את התמונה שאשר וכל המתמודדים האחרים עזבו עוד בליל ההדחה האפירו אותם
מה אתם אומרים על זה?????....

tomerit

New member
אולי מכניסים חיה?

סוס שוקל מלא
כלב- יכול להעלות מאד את מפלס הגיל

אפשר שאלה?

מה יוסי עשה להם? תחשבו על זה! אבל באמת בלי אוירה או אופי . כי אופי אפשר לאהוב או לא.. כמו את של שיפרה או צבר או ונסה יש אוהבים ויש שלא. 1. מהשבוע הראשון הוא מועמד להדחה. 2. הם מלכלכים עליו מהרגע הראשון. 3. שיפרה וצבר אם הם כל כך יפי נפש ואינטילגנטים והם לא יכולים ל"רדת" רמה ולהסתדר אם משהו ש"נמוך " מהם ברמה מה זה אומר עליהם? 4. ה"עליהום " ששי עשה ללאון לא חייב את שיפרה " להגן על חבר?" כי זה היה לטובתה. נכון לבן אדם יש יכולת התבטאות כמו של ילד בן 3 ... אבל הוא זה הוא!! נכון הוא קילל..... ואמר שרמוטה כמו ערס ולא אמר זבלה בצורה "אינטילגנטית" הדבר היחיד שיוסי עושה להם רע זה...... שהוא שם!! למרות שהם לא רוצים אותו שם. אחלה יום

../images/Emo42.gifבוקר טוב אנשים, חזרתי לעבודה ../images/Emo42.gif

מקווה לקבל עדכונים מהוילה במשך היום..
אחלה יום לכולם!

3pac היחיד

New member
לדעתי הוציאו את יוסי אתמול לא

טוב בשידור המרכזי בתור 1 שצופה הרבההה בערוץ 20 שפרה קיללה המון ואת יוסי ועינב שייכנסו לה לתח* ועל אשר אמרה שיילך להזדיי* גם רנין קיללה את יוסי שיילך ,,,,, ולא שידרו את זה בערוץ 2 בכללללל ולכל השואלים לגבי הלחם במריבה שהייתה שלשום בסוכה או יותר נכון בהסתה של שי נגד עינב ויוסי שפרה אמרה"מחקתי את הלחם ורשמתי 2 קולה" מה שעשו לו בערוץ 2 זה לא קשור למי שאוהב או לא אוהב אותו פשוט הוציאו אותו רע וזה לא הוגן בכלללל

3pac היחיד

New member
חוץ מזה שכחתי להגיד על צבר אתמול הוא

כינה את יוסי ועינב שארית אדם האם נראה לכם שיראו את זה בערוץ 2 לי לא נראה גם שפרה ציטטה שורה של ספר יהודים יד שנייה על יוסי

למה לשקר?

שפרה לא אמרה מחקתי את הלחם ורשמתי 2 קולה. את לא היחיד שראתה את כל מה שהיה בסוכה, אז תפסיק לשקר. היא אמרה בסוכה שמי שחושב שהיא מחקה היה כנראה עושה את זה בעצמו כי היא לא מחקה. לאון שרשם אמר שהוא לא רשם לחם, אז מה יש לה למחוק? לחם עולה הרבה פחות משניים קולה והם סגרו את התקציב ממש על האגורה אז מאיפה היה תקציב לשניים קולה? גם ככה כל הזמן יורדים כאן על שפרה , תאמין לי שגם בלי השקרים שלך יש מה לרדת עליה,

beep beep

New member
נחליאלי הגיע לחצר ורנין הגיעה ליוסי

בשתית קפה הבוקר בחצר נתנה רנין ליוסי ארבע סיגריות והציעה לו למכור לאח הגדול את חבילת שניצל התירס שלה תמורת שתי חפיסות סיגריות "מבלי שאיש ידע" (אמרה לו בערבית). יוסי הודה לה אך סרב מכיוון שכל הקבוצה חייבת להסכים על כך. רנין, התאוששה מהליכתו של שי, מכבדת את גילו וסמכותו של יוסי, אוהבת את שיחותיהם בערבית ומבינה מיהו השליט האמיתי בבית שאליו כדאי להתקרב עתה. מעניין לראות אם גם בהדחה הבאה היא תעלה אותו לגריל.

redflower1

New member
על מי היא עובדת?

אולי עלייך אבל לא עליי, רנין מדברת בשיטנה נגד יוסי מאחורי הגב, אל תתנו לה לעבוד עליכם

bubbleboi

New member
אם שי היה נשאר רנין הייתה יושבת עכשיו עם יוסי

ברור שלא. מעניין איך תשתנה עכשיו הדינמיקה ואם אנשים יתקרבו יותר ליוסי. אותי מעניין עד כמה הסיגריות יהפכו להיות כלי במשחק. כמו שרנין נתנה עכשיו ליוסי סיגריות ואולי גם בעתיד מתוך מחשבה שככה יהיה לו אינטרס להשאיר אותה. ..

למעלה